Awaria samochodu? Wypożyczalnia samochodów spieszy z pomocą!

//Awaria samochodu? Wypożyczalnia samochodów spieszy z pomocą!

Warto mieć pod ręką numer telefonu do sprawdzonej wypożyczalni samochodów, która oferuje nie tylko wynajem samochodów w korzystnych cenach, ale także usługi dodatkowe w postaci dowozu rzeczonego środka transportu w dowolne miejsce oraz odtransportowania pojazdu prywatnego do serwisu. Pozwala to znacząco obniżyć koszty całej operacji.

Wypożyczalnia samochodów – katalog usług

Ten, kto choć raz miał okazję korzystać z usług renomowanej wypożyczalni samochodów przeważnie nie ogranicza się do podpisania jednego kontraktu, ale kontynuuje współpracę w mniejszym bądź większym zakresie. Wynajem samochodów nie musi przecież dotyczyć sytuacji stricte kryzysowych, gdzie auto zastępcze jest po prostu niezbędne. Równie dobrze może mieć on miejsce w razie zaistnienia potrzeb pośrednich, takich jak:

Droga poruszania się samochodu z wypożyczalni

  • transport materiałów na plac budowy nowego domu,
  • przeprowadzka,
  • przenosiny biura,
  • dowóz pociechy na studniówkę luksusową limuzyną,
  • dłuższy wypad weekendowy, gdzie prywatny pojazd z niewielkim bagażnikiem nieszczególnie się sprawdzi,
  • kilkugodzinna przejażdżka tzw. samochodem supersportowym w ramach realizacji marzeń.

Wypożyczalnia samochodów to jednak przede wszystkim punkt usługowy o przeznaczeniu stricte praktycznym, który sprawdza się zwłaszcza w razie konieczności szybkiego powrotu na trasę po odnotowaniu usterki pojazdu podstawowego.

Wizytówka wypożyczalni samochodów

Jak zostało zaznaczone na wstępie, warto mieć pod ręką wizytówkę wypożyczalni samochodów. W przypadku awarii uniemożliwiających dalszą jazdę lub – co gorsza – usunięcie pojazdu z pasa ruchu przykładowej autostrady, kontakt z wypożyczalnią samochodów dysponującą autolawetą może się okazać zbawienny. Przy odpowiednio sprawnych działaniach ze strony jej pracowników, powrót na trasę w wydaniu klienta nie powinien się odbyć kosztem dużego opóźnienia.

Za porównywalnie niewielkie należy przyjąć koszty transportu auta zastępczego do wskazanej lokalizacji oraz koszty przewozu uszkodzonego środka transportu pod wskazany adres. Oferta zaprzyjaźnionej wypożyczalni samochodów będzie bowiem z założenia znacznie korzystniejsza niż oferta zewnętrznej pomocy drogowej. Co więcej, pracownicy wypożyczalni samochodów zwykli podpowiadać swoim klientom, gdzie w korzystnych cenach mogą oni dokonać naprawy prywatnego środka transportu, a gdzie na naprawę w wydaniu ekonomicznym z pewnością nie mogą liczyć.

Reasumując, awaryjny wynajem samochodów nie oznacza jedynie możliwości ograniczenia przykładowego spóźnienia do pracy. To również szereg innych korzyści, które mogą w przyszłości zaowocować dalszymi oszczędnościami. Mowa tu choćby o promocyjnym cenniku, przewidzianym przez wytypowaną wypożyczalnię samochodów dla stałych klientów.

2019-09-30T14:00:02+00:00