Wypożycz samochód na ferie. Wygoda gwarancją udanego zimowego szaleństwa

//Wypożycz samochód na ferie. Wygoda gwarancją udanego zimowego szaleństwa

Wypożycz samochód na ferie. Wygoda gwarancją udanego zimowego szaleństwa. Chociaż zima w ostatnich latach, raczej nie zachwyca jej wielbicieli, to amatorów zimowego szaleństwa nieustająco przybywa. Narciarstwo zjazdowe powoli traci swój elitarny charakter i stopniowo staje się sportem masowym, uprawianym przez coraz większą grupę Polaków. Powszechnie powstają szkółki narciarskie, w których w okresie feryjnym całe gromady maluchów zaliczają pierwsze mniej lub bardziej udane zjazdy.

Jednocześnie – może właśnie z powodu ciepłych zim i niepewnych warunków pogodowych – coraz większą popularnością cieszą się zimowe wyjazdy zagraniczne, organizowane w celu szusowania po alpejskich stokach.

Taka wyprawa, oczywiście nie należy do najtańszych rozrywek, jednak dla miłośników nart, jest nie lada gratką. Wiele osób, przyłącza się do spontanicznie zorganizowanych grup, które wspólnie wypożyczają samochód na ferie i razem planują podróż.wypozyczalnia samochodow las na urlop

Chcesz jechać w Alpy? Wynajmij busa.

Powszechny rozwój mediów społecznościowych, zwiększył możliwości kontaktu pomiędzy osobami o podobnych zainteresowaniach i celach życiowych. Ludzie wykorzystują np. facebooka do zorganizowania grupy chcącej zrealizować jakiś pomysł. Tak też się dzieje, w przypadku zapalonych narciarzy, którzy chcą skorzystać z alpejskich stoków i poszukują innych osób chętnych na wspólny wyjazd. Jednym z elementów planowania podróży jest zorganizowanie wygodnego i odpowiednio pojemnego samochodu na ferie. Jeśli nikt z podróżnych nie dysponuje takim pojazdem, najlepiej skorzystać z wypożyczalni samochodów i w zależności od ilości chętnych wynająć busa 9 osobowego lub mikrobus.

Wypożycz samochód na ferie. Wygoda gwarancją udanego zimowego szaleństwa

Wypożyczalnie samochodów oferują szeroki wybór przestronnych aut, które doskonale sprawdzą się w roli środka transportu na zimowy wyjazd. Każda grupa, w zależności od budżetu, jakim dysponuje, wymagań i ilości osób, na pewno znajdzie odpowiedni pojazd do wynajęcia.

Wśród zalet takiego rozwiązania, należy wymienić:

  • Współfinansowanie kosztów podróży (każdy użytkownik partycypuje w kosztach paliwa i wynajęcia auta, które na pewno będą niższe niż w przypadku indywidualnej jazdy swoim pojazdem)
  • Możliwość zmiany kierowcy i skrócenia przez to czasu podróży (w busie, na pewno znajdzie się kilka osób posiadających prawo jazdy i mogących wymieniać się za kierownicą)
  • Doskonałe przystosowanie samochodu do warunków zimowych (odpowiednie ogumienie, łańcuchy na koła) w cenie wynajmu
  • Pojemny box dachowy, który pomieści sprzęt narciarski
  • Duża przestrzeń bagażowa, wygodne fotele powalająco komfortowo spędzić czas podróży

Samochód na ferie z kierowcą – komfort i bezpieczeństwo w czasie urlopu

Jeśli grupa liczy więcej niż 9 osób, konieczne może okazać się wynajęcie mikrobusa.

Do prowadzenia takiego pojazdu wymagane jest posiadanie specjalnych uprawnień (prawo jazdy kategorii D lub D1 oraz ukończony kurs na przewóz osób), dlatego wybierając tę opcję najlepiej wynająć samochód z kierowcą. Zapewni to komfort podróżowania i poczucie bezpieczeństwa, gdyż wypożyczalnie zatrudniają profesjonalnych pracowników z szerokim doświadczeniem. Ponadto, wszyscy pasażerowie w ramach ceny wynajmu objęci zostają ubezpieczenie NNW.

Niezależnie od tego, czy wynajmiesz busa z kierowcą czy bez, sam pomysł takiej podróży na wypad narciarski jest wart rozważenia. Oczywiście, można też pojechać na zorganizowany wyjazd z biurem podróży, lecz samodzielne wypożyczenie samochodu na ferie, daje na pewno dużo większą niezależność i możliwość korzystania z pojazdu w czasie trwania wypoczynku, a nie tylko podczas podróży.

Autorem artykułu https://wypozyczalniaszczecin.pl/

2018-12-17T10:05:17+00:00